top of page

Pakowanie Jednostkowe

Pakowanie jednostkowe jest operacją, która następuje zaraz po zakończeniu procesu produkcyjnego wykorzystując całą gamę metod pakowania. ProPackaging Poland oferuje w tym zakresie niezawodne rozwiązania, dostarczając klientowi narzędzia, które decydują o sukcesie na konkurencyjnych rynkach.

ProPackaging Poland oferuje szeroką gamę urządzeń do napełniania i zamykania opakowań. Nasze urządzenia charakteryzują się wysoką jakością, starannym wykonaniem i atrakcyjną ceną.

 

Znajdują zastosowanie przy produkcji:

chemii gospodarczej (mydła w płynie, detergenty)
chemii motoryzacyjnej ( płyny do spryskiwaczy, oleje silnikowe)
kosmetyków (szampony, kremy, maskary, pasty do zębów)
produktów spożywczych ( majonez, keczup, sosy, dżemy, alkohole)
farmaceutyków (syropy, płyny infuzyjne, żele)

 

ProPackaging Poland oferuje szeroką gamę urządzeń do pakowania produktów sypkich i stałych. Nasze urządzenia charakteryzują się wysoką jakością, starannym wykonaniem i atrakcyjną ceną.Znajdują zastosowanie przy produkcji:
chemii gospodarczej (mydła, proszki do prania, pestycydy)
produktów spożywczych ( cukier, mąka, ryż, ciastka, cukierki)
farmceutyków (tabletki, proszki)

Etykieta jest podstawowym źródłem informacji o produkcie. Razem z opakowaniem tworzy element identyfikacji produktu i marki. ProPackaging Poland oferuje efektywne i nowoczesne urządzenia, które umożliwiają nadruk etykiet samoprzylepnych lub nakładanie ich na klej.
W zależności od kształtu opakowania, oraz liczby aplikowanych etykiet oferowane maszyny mogą pracować w sposób liniowy lub rotacyjny. W naszej ofercie posiadamy proste aplikatory etykiet i rozbudowane systemy etykietujące.

 

Firma ProPackaging Poland projektuje i dostarcza kompletne sysemy pakowania. Oferujemy rozwiązania przeznaczone zarówno dla zakładów produkcyjnych, jak i stanowisk indywidualnych, uwzględniając wszystkie zastosowania przemysłowe. Niezależnie od wymagań klientów firma ProPackaging Poland może zaoferować rozwiązania w zakresie pakowania materiałów sypkich, płynów, kremów, detergentów, a także zabezpieczania ładunków.


 

bottom of page