top of page

Pakowanie Zbiorcze

Pakowanie zbiorcze jest operacją, która następuje zaraz po zakończeniu procesu pakowania jednostkowego. ProPackaging Poland oferuje w tym zakresie niezawodne rozwiązania, dostarczając klientowi narzędzia, które decydują o sukcesie na konkurencyjnych rynkach.

Firma ProPackaging Poland jest dostawcą systemów pakowania i zaklejania opakowań kartonowych, oferującym nowoczesne taśmy lepkie i pełną serię urządzeń.

W ofercie firmy uwzględniono półautomatyczne i w pełni zautomatyzowane maszyny do formowania i zaklejania pudełek kartonowych. Podczas projektowania systemów uwzględniamy wszystkie wymagania klientów związane z zaklejaniem opakowań kartonowych.

 

Firma ProPackaging Poland jest dostawcą systemów spinania za pomocą taśm PP, PET i SS, oferującym nowoczesne taśmy opakowaniowe i pełną serię urządzeń.

W ofercie firmy uwzględniono ręczne, w pełni zautomatyzowane linie do spinania taśmami stalowymi i z tworzywa sztucznego. Podczas projektowania systemów uwzględniamy wszystkie wymagania klientów związane z zabezpieczaniem za pomocą taśm.

 

Firma ProPackaging Poland jest dostawcą systemów owijania folią stretch, oferującym nowoczesne folie i pełną serię urządzeń.

W ofercie firmy uwzględniono półautomatyczne i w pełni zautomatyzowane maszyny do owijania folią stretch. Podczas projektowania systemów uwzględniamy wszystkie wymagania klientów związane z owijaniem i zabezpieczaniem za pomocą folii stretch.

Firma ProPackaging Poland jest dostawcą systemów owijania folią termokurczliwą, oferującym nowoczesne folie i pełną serię urządzeń.

W ofercie firmy uwzględniono półautomatyczne i w pełni zautomatyzowane maszyny do obkurczania folią termokurczliwej. Podczas projektowania systemów uwzględniamy wszystkie wymagania klientów związane z owijaniem i obkurczaniem za pomocą folii termokurczliwej.


 

bottom of page