top of page

Taśmy polipropylenowe

Polipropylenowe taśmy opakowaniowe, dzięki nowoczesnej i wydajnej technologii produkcji, stały się istotnymi i cenionymi na rynku produktami. Szeroka paleta asortymentowa proponowanych przez nas taśm, w pełni zabezpiecza potrzeby z jakimi spotykamy się na rynku. Wysoka jakość wyrażona doskonałą prostoliniowością, zgrzewalnością i wytrzymałością, pozwala na zastosowanie naszych wyrobów w wielu segmentach przemysłu i usług, przy użyciu automatycznych i ręcznych systemów pakowania.

ProPackaging Poland uwzględnia wszystkie wymagania obowiązujące w nowoczesnym sektorze produkcyjnym, korzystając z doświadczeń uzyskanych w ciągu  swojej działalności. W ofercie taśm polipropylenowych uwzględniono wszystkie standardowe szerokości, kolory i grubości taśmy. Inne kolory są dostępne na żądanie klienta.

PoliPac — Taśma 5-15 mm do pakowania maszynowego

Wąska taśma PoliPac jest przeznaczona przede wszystkim do pakowania przy małym naprężeniu taśmy, zapewnia stałe naprężenie taśmy i umożliwia wykonywanie wytrzymałych spoin. Optymalne rozwiązanie w przypadku taśmowania niewielkich pakietów przy użyciu półautomatycznych i w pełni zautomatyzowanych maszyn o dużej wydajności. Taśma może być również stosowana we WSZYSTKICH dostępnych aktualnie na rynku maszynach wykorzystujących technikę zgrzewania tarciowego i termicznego.
PoliPac H — Taśma polipropylenowa o wysokiej jakości

Taśma o wysokiej jakości (Hand Grade) jest przeznaczona przede wszystkim do wykorzystania w urządzeniach ręcznych. Ta efektywna kosztowo taśma umożliwia odpowiednie zabezpieczenie towarów podczas transportu. Tłoczona powłoka taśm PP gwarantuje optymalne i bezawaryjne funkcjonowanie zarówno w narzędziach wykorzystujących technikę zgrzewania tarciowego, jak i standardowych narzędziach mechanicznych dostępnych aktualnie na rynku.

PoliPac S — Specjalna gładka taśma polipropylenowa

Gładka (Smooth) taśma polipropylenowa jest przeznaczona przede wszystkim do wykorzystania w pełni zautomatyzowanych maszynach do taśmowania, gdzie niezbędny jest wysoki poziom niezawodności i wytrzymałości spoin. Taśma może być stosowana we WSZYSTKICH typach i modelach maszyn do taśmowania dostępnych aktualnie na rynku.

PoliPac HD — Taśma o zwiększonej wytrzymałości
Taśmy polipropylenowe o zwiększonej wytrzymałości (Heavy Duty) są przeznaczone przede wszystkim do zastosowań, w których występują duże obciążenia. Uwzględniając różne współczynniki wydłużenia i siły zrywania, taśmy tego typu umożliwiają tanie i niezawodne zabezpieczanie ładunków.
 

bottom of page