top of page

Systemy etykietowania.

Etykieta jest podstawowym źródłem informacji o produkcie. Wspólnie z opakowaniem tworzy element rozpoznawalności, produktu i marki.  ProPackaging Poland oferuje nowoczesne urządzenia, które umożliwiają nadruk etykiet samoprzylepnych, aplikację etykiet na klej i termokurczliwych. W zależności od kształtu opakowania, oraz liczby aplikowanych etykiet systemy mogą pracować liniowo lub rotacyjnie. 

URANO N Generale 3-4-1quadrata.jpg

Drukarko-etykieciarki.

​Systemy drukująco-etykietujące dzięki modułowej budowie zapewniają niezrównaną i bezkonkurencyjną elastyczność w znakowaniu produktów na każdym etapie produkcji.

Głowica 104 mm lub 176 mm (4" lub 6")
Rozdzielczość 200 lub 300 dpi
Aplikatory typu blow, wipe i tamp
Tryb druku termotransferowy lub termiczny

EPK-COVER-1.jpg
Epackg.png

Głowice etykietujące.

​Główny element każdego systemu etykietującego.

W przypadku produkcji krótkoseryjnej lub małej ilości miejsca w zakładzie produkcyjnym często nasi klienci wybierają urządzenia półautomatyczne, do których należą głowice etykietujące. Wydajności takich urządzeń często sięgają 2500 tysiąca opakowań na godzinę.

Systemy etykietujące.

​Systemy etykietujące dzięki modułowej budowie zapewniają niezrównaną i bezkonkurencyjną elastyczność w znakowaniu produktów na każdym etapie produkcji. Systemy wykorzystywane są na wysokowydajnych liniach produkcyjnych

bottom of page