top of page

Narzędzia do wiązania taśm stalowych.

W uzupełnieniu tradycyjnych systemów do pakowania taśmą z tworzywa sztucznego, ProPackaging Poland oferuje systemy do pakowania taśmą  stalową.  Asortyment podzielono na następujące grupy: narzędzia pneumatyczne i manualne.

Narzędzia manualne.

Oferowane narzędzia są lekkimi i poręcznymi narzędziami do pakowania elementów płaskich lub owalnych. Solidne, niezawodne i proste w obsłudze, które mogą być stosowane nie tylko w stacjonarnych stanowiskach pakowania. Dzięki specjalnemu systemowi naciągania, można uzyskać duże siły naciągu taśmy i gwarantują bardzo wysoką wytrzymałość miejsca połączenia taśm.

Narzędzia pneumatyczne.

Narzędzia pneumatyczne opracowane dla ciężkich zastosowań przemysłowych, szczególnie do mocnych taśm stalowych, o szerokości do 32 mm.
Doskonale nadaje się do pracy ciągłej w wielozmianowym systemie pracy, w bardzo wymagających warunkach produkcji.
Siła naciągu taśmy jest regulowana indywidualnie, w zależności od potrzeb. Dzięki temu osiągamy perfekcyją jakość pakowania i maksymalne bezpieczeństwo towaru. Narzędzia te stosowane są z powodzeniem w przemysłach: aluminiowym, stalowym i drzewnym. Zalecane jest podwieszenie narzędzia, w związku z czym standardowo, wraz z wiązarką dostarczany jest wieszak uniwersalny.

bottom of page