top of page

Narzędzia pneumatyczne do pakowania taśmami z tworzyw sztycznych.

Narzędzia pneumatyczne opracowane dla ciężkich zastosowań przemysłowych, szczególnie do mocnych taśm poliestrowych, o szerokości do 32 mm. Doskonale nadaje się do pracy ciągłej w wielozmianowym systemie pracy, w bardzo wymagających warunkach produkcji. Siła naciągu taśmy jest regulowana indywidualnie, w zależności od potrzeb, w dziesięciostopniowym systemie regulacji. Czas zgrzewania taśmy i schładzania zgrzewu jest również regulowany precyzyjnie i dokładnie, w zależności od jakości stosowanej taśmy. Dzięki temu osiągamy perfekcyjną jakość pakowania i maksymalne bezpieczeństwo towaru. Narzędzia te stosowane są z powodzeniem w przemysłach: aluminiowym, stalowym, papierniczym i drzewnym.
Zalecane jest podwieszenie narzędzia, w związku z czym standardowo, wraz z wiązarką dostarczany jest wieszak uniwersalny

FROMM P350​Solidne, mocne narzędzie, opracowane dla ciężkich zastosowań przemysłowych, szczególnie do mocnych taśm poliestrowych, o szerokości do 32mm. P350 doskonale nadaje się do pracy ciągłej w wielozmianowym systemie pracy, w bardzo wymagających warunkach produkcji. Siła naciągu taśmy jest regulowana indywidualnie, w zależności od potrzeb, w dziesięciostopniowym systemie regulacji, aż do poziomu 3800 N. Czas zgrzewania taśmy i schładzania zgrzewu jest również regulowany precyzyjnie i dokładnie, w zależności od jakości stosowanej taśmy. Dzięki temu osiągamy perfekcyją jakość pakowania i maksymalne bezpieczeństwo towaru. P350 stosowane jest z powodzeniem w przemysłach: aluminiowym, stalowym, papierniczym i drzewnym 


Rodzaje taśm:
Polipropylen (PP) i Poliester (PET)

Wymiary taśm:
12.7 - 32.0 x 0.50 - 1.27 mm

Siła naciągu taśmy:
1300 - 3800 N (regulowana)

Rodzaj zamknięcia:
Bezspinkowe

Masa narzędzia:
5.0 kg

FROMM P355​Bardzo eleganckie narzędzie, idealne  do szerokiego zakresu zastosowań. Narzędzie nadaje się do pracy  zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej, we wszystkich aplikacjach i przemysłach. P355 jest  narzędziem mocnym, niezawodnym. Wyposażone w dwa otwory przyłączeniowe do sprężonego powietrza. Proste zakładanie taśmy do wiązarki - obie taśmy wsuwane są jednocześnie. Regulowane: czas zgrzewania, siła naciągu taśmy oraz prędkość naciągania taśmy, co gwarantuje wysoką wydajność pracy i skuteczność zabezpieczenia pakunków.


Rodzaje taśm:
Polipropylen (PP) i Poliester (PET)

Wymiary taśm:
10.0 - 16.0 x 0.40 - 1.05 mm

Siła naciągu taśmy:
400 - 2100 N (regulowana)

Rodzaj zamknięcia:
Bezspinkowe

Masa narzędzia

5,5 kg

FROMM P356Bardzo eleganckie narzędzie, idealne  do szerokiego zakresu zastosowań. Narzędzie nadaje się do pracy  zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej, we wszystkich aplikacjach i przemysłach.  P356 jest  narzędziem przystosowanym do pakowania wyłącznie taśmami PET o grubości, w zależności od modelu, do 1.35 mm.

Wiązarka osiąga duże siły naciągu taśmy, do max. 3700 N. Solidne i niezawodne narzędzie, wyposażone w dwa otwory przyłączeniowe do sprężonego powietrza. Proste zakładanie taśmy do wiązarki - obie taśmy wsuwane są jednocześnie. Regulowane: czas zgrzewania, siła naciągu taśmy oraz prędkość naciągania taśmy, co gwarantuje wysoką wydajność pracy i skuteczność zabezpieczenia pakunków.Rodzaje taśm:

Poliester (PET)

Wymiary taśm:
16.0 - 19.0 x 0.40 - 1.35 mm

Siła naciągu taśmy:
800 - 3700 N (regulowana)

Rodzaj zamknięcia:
Bezspinkowe

Masa narzędzia:

5.5 kg 

bottom of page