top of page

Folie stretch do zabezpieczania ładunków na paletach

 

ProPackaging Poland oferuje pełną gamę folii o wysokiej jakości, przeznaczonych do różnych zastosowań i produkowanych zgodnie z różnymi wymaganiami. Nasze folie umożliwiają minimalizację kosztów przy odpowiednim zabezpieczeniu pakowanych towarów.

Folia typu stretch stosowana do zabezpieczania ładunków na paletach. 

 

​Stosowana jest zarówno metodą ręczną jak i przy użyciu mechanicznych owijarek. Jej produkcja oparta jest na unikalnej technologii przy użyciu surowców najwyższej jakości. Zastosowanie metody wylewania w procesie produkcji pozwoliło na uzyskanie doskonałego zespolenia kilku warstw różnych materiałów. Taka struktura umożliwia przeznaczenie każdej warstwy do różnych zadań. Zawiera dodatki zwiększające jej adhezję i powodujące odpowiednią przyczepność warstw folii w czasie owijania, jak również zabezpiecza zewnętrzne powierzchnie palety przed sklejaniem w czasie transportu i przeładunku. Zastosowanie folii stretch umożliwia składowanie zabezpieczonych ładunków na paletach nawet na otwartej przestrzeni.

Folie podstawowe o grubościach od 12my do 35my
 

ProPacBasic (PB-K310) - zobacz specyfikację 

Folia jest przeznaczona do stosowania na maszynach bez wstępnego rozciągu folii.

ProPacStandard (PST-K308) - zobacz specyfikację

Zazwyczaj używana w standardowych maszynach do pakowania z hamulcem mechanicznym lub elektromagnetycznym służących do pakowania towarów na paletach bez ostrych krawędzi lub wystających elementów, max stretch 155%.
ProPacStandardPlus (PSTP-K388) - zobacz  specyfikację

Przeznaczona do stosowania w automatycznych maszynach bez wstępnego rozciągu folii max stretch 220%. Idealna folia do półautomatycznych maszyn do owijania palet.

​ProPacPower (PP-K888) - zobacz specyfikację

Przeznaczona do stosowania w automatycznych maszynach ze wstępnym rozciągiem folii maks. 250% do pakowania towarów na paletach. Idealna folia do automatycznych maszyn do owijania palet.
ProPacPowerPlus (PPP-K777) - zobacz specyfikację

Folia o wysokiej jakości przeznaczona dla maszyn ze wstępnym rozciągiem folii maks. 300%. Optymalna folia do maszyn z ramieniem obrotowym i w pełni zautomatyzowanych maszyn typu RING.
ProPacSuperPower (PSP-K111)- zobacz specyfikację
Najlepsza folią w ofercie, przeznaczona do zastosowań w maszynach automatycznych, w których wymagane jest wstępne rozciąganie folii do 400%. Optymalne właściwości mechaniczne gwarantują odpowiednie zabezpieczenie towarów w sytuacjach, w których nie można wykorzystać folii standardowych.

Folia specjalna o grubości 9my 12my 15my 17my
ProPacRigid (PR-K555) - zobacz specyfikację.

Folia  o szerokości bobiny 500mm  w nawojach 16kg.

Folia jest przeznaczona do owijania maszynowego bez systemu pre-stretch i ręcznego pakowania towarów umieszczonych na paletach.

Folia pre-orientowana o grubości 7my 8my 9my 10my
ProPacExtraRigid (PER-P999)- zobacz specyfikację.

Folia wstępnie rozciągnięta mechanicznie o szerokości bobiny 420mm  w nawojach 2100m i 3000m.

Folia jest przeznaczona do owijania maszynowego bez systemu pre-stretch i ręcznego pakowania towarów umieszczonych na paletach.

bottom of page